5TB – Jest profesjonalnym serwisem pogwarancyjnym produktów Apple z 12 letnim doświadczeniem.
Zajmujemy się całą linią Apple – iPhone, Mac, iPad każdy przywieziony sprzęt do nas ma szansę na
drugie życie.W naprawę wkładamy 100% zaangażowania dla tego tyle samo klientów serwisu Apple
w Warszawie
 jest zadowolona.Obsługujemy duże firmy jak i klientów indywidualnych.

Naprawa MacBook Warszawa

MacBook Serwis MacBook Warszawa to komputer przenośny, który wyróżnia się na tle innych dostępnych rozwiązań. Jego cechą charakterystyczną są wysokie parametry oraz dopracowane oprogramowanie OS X, które zapewnia niezawodną pracę oraz stabilność. To jednak nie wszystko, ponieważ producent dołożył również starań, by urządzenie nie tylko zapewniało jak najlepszą wydajność w czasie pracy, ale także przyciągało oko. Staranne wykonanie MacBook Serwis MacBook Warszawa odbiega standardem od wszystkich dostępnych modeli. Obudowa we wszystkich modelach MacBooka Serwis MacBook Warszawa wykonana została z aluminium, co może świadczyć o dobrej ochronie podzespołów umieszczonych wewnątrz. Jednak nawet tak dobry sprzęt nie jest wieczny, co oznacza, że również MacBook Serwis MacBook Warszawa może ulec usterkom, awariom, czy zniszczeniom. Co w takich przypadkach robić? Niektórzy pewnie będą próbowali naprawy we własnym zakresie, ale takie postępowanie nie zawsze okazuje się dobrym rozwiązaniem. Musimy wiedzieć, że MacBook to bardzo wysokie zagęszczenie elementów, które zwykle są ze sobą połączone. Jeśli w czasie samodzielnej naprawy doprowadzimy do uszkodzenia jednego z nich, możemy sprawić, że komputer ulegnie jeszcze większej awarii i jego naprawa nie będzie już możliwa. Aby nie narażać się na nieprzyjemności i jeszcze większe wydatki, warto od razu pomyśleć o usługach serwisu MacBooka Serwis MacBook Warszawa.

Serwis MacBook Warszawa – zakres usług

W jakich dokładnie sytuacjach możemy liczyć na ich usługi? Z jakimi problemami możemy zgłosić się do serwisu MacBooka? Trzeba przyznać, że zakres usług serwisu robi wrażenie, co jest jednoznaczne, z tym że nie ma dla niego usterek, czy problemów, z którymi nie byłby w stanie sobie poradzić. Na pewno serwis MacBooka zapewni nam wsparcie, gdy dojdzie do zalania naszego urządzenia. Tego typu usterki zdarzają się coraz częściej. Wystarczy chwila nieuwagi, by napój lub inna ciecz znalazła się na naszym urządzeniu i doszło do poważnych uszkodzeń. Jeśli nie chcemy radzić sobie z tym sami, to warto wiedzieć, że do swojej dyspozycji mamy właśnie serwis MacBook. Na tym jednak nie koniec, ponieważ serwis chętnie udzieli nam wsparcia, gdy zdecydujemy się na rozbudowanie pamięci RAM w MacBooku, czy konieczna będzie wymiana wiatraków, zasilania, czy zawiasów. To właśnie serwis może zająć się wymianą napędu optycznego DVD, wymianą matrycy LCD, czy naprawą płyty głównej. Serwis MacBook chętnie zajmą się też uszkodzeniami zewnętrznymi, do których najczęściej dochodzi wskutek upadku, mowa tutaj o zbitym ekranie, uszkodzonej klawiaturze, czy uszkodzonej obudowie. Co więcej, serwis nie tylko wymieni uszkodzone elementy zewnętrzne, ale również sprawdzi, czy w trakcie upadku nie doszło do uszkodzeń wewnętrznych. Dzięki temu będziemy wiedzieli, czy naprawa takiego sprzętu nie przekroczy naszych możliwości finansowych. Poza tym serwis chętnie zajmie się okresowym przeglądami sprzętu, zajmie się jego czyszczeniem oraz konserwacją, by zapewnić nam jak najlepszą wydajność urządzenia.

Serwis MacBook Warszawa – jak dostarczyć sprzęt do serwisu?

Jak w takim razie dostarczyć sprzęt, gdy zdecydujemy się na naprawę MacBooka w profesjonalnym serwisie? Jak zapewnić sobie wsparcie najlepszych fachowców z branży? Odpowiedź jest banalnie prosta – wystarczy dostarczyć MacBooka do jednego z punktów stacjonarnych w Warszawie, Łodzi lub we Wrocławiu. Jeśli okaże się, że żaden z punktów stacjonarnych nie znajduje się w naszej okolicy, to również nie musi oznaczać rezygnacji ze wsparcia najlepszych fachowców z branży. Wszystko dlatego, że mamy do czynienia z nowoczesnym serwisem MacBook, który rozumie potrzeby wszystkich klientów i pragnie zapewnić wsparcie wszystkim potrzebującym. Aby pomóc jak największej ilości użytkowników MacBooka, zaoferował naprawę wysyłkową. Jeśli zdecydujemy się na takie rozwiązanie, to wadliwy sprzęt możemy dostarczyć do wybranego punktu za pośrednictwem kuriera. Wystarczy nadać przesyłkę z laptopem, opisać usterkę oraz podać adres zwrotny. W chwili, gdy usterka zostanie usunięta, fachowcy odeślą nasz sprzęt pod wskazany adres.

Serwis MacBook Warszawa – o kim mowa?

Przede wszystkim powinniśmy zacząć od tego, że serwis macbook to specjalistyczny punkt, co oznacza, że mamy do czynienia z ekspertami zajmującymi się naprawą urządzeń marki Apple. Oddając tutaj MacBooka, możemy być pewni, że zajmą się nim najlepsi fachowcy z branży. Serwisanci to osoby wykwalifikowane, które mają obszerną wiedzę, odpowiednie umiejętności oraz praktykę. Jakby tego było mało, to na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje, by świadczyć jak najlepszą jakość usług. Nie bez znaczenia powinno być również to, że korzystają z bardzo dobrze wyposażonego laboratorium, w którym nie brakuje nowoczesnego sprzętu do diagnostyki oraz naprawy, dzięki czemu wychwycą nawet niewielkie nieprawidłowości i podejmą kroki, by je usunąć i ochronić nas przed poważnymi usterkami, które skutecznie mogą utrudnić korzystanie z MacBooka Serwis MacBook Warszawa.

Serwis Apple Warszawa – Serwis iPhone Warszawa

Serwis Apple Warszawa – 5TB .Profesjonalny serwis napraw pogwarancyjnych urządzeń Apple
,wszystkie urządzenia Apple, które do nas trafiają zostaną sprawdzone i naprawione w miarę ogólnego stanu
urządzenia. Serwis iPhone Warszawa, i inne pokrewne urządzenia trafią do naszego serwisanta w celu oględzin
i postawienia diagnozy.

Serwis Apple

Wiele naprawa dokonujemy na miejscu przez co mamy jeden z najkrótszych czasów naprawy w stolicy.
Klient który zostawi swój sprzęt w serwisie Apple w Warszawie może być pewny że odzyska go szybko.
Codziennie dokonujemy szybkiej diagnozy oraz wyceny tak aby kwota podana w 5TB nie była dla nikogo
zaskoczeniem.

SERWIS iPhone WARSZAWA

Serwis iPhone Warszawa dokonuje napraw głównie takich modeli jak:
12 Pro Max, 12 Pro, 12 Max, 12, 11 Pro Max, 11 Pro , 11, Xs Max , Xs, Xr, X, 8 Plus, 8, 7 Plus, 7, 6s, 6,SE 2 (2020), SE.

Naprawy w Serwisie Apple

Oględzin sprzętu Apple możemy dokonać na miejscu lub jako jedyni w Warszawie on-line poprzez czat na naszej stronie.
Jeśli ocena Twojego iPhone, iPad lub Mac wymaga szczegółowej diagnozy wymagana jest wizyta w Naszym serwisie
stacjonarnym na ulicy Gagarina 31 w Warszawie. Najnowszym rozwiązaniem jest usługa door to door z odbiorem sprzętu
z domu lub dostarczeniem go tego Samego dnia.

Naprawa iPhone Warszawa – ile to trwa?

Naprawa iPhone zajmuje nam średnio 30 minut ! Staramy się by naprawy
były wykonywane od ręki, na poczekaniu. Nasz usługi, które wykonujemy od ręki : Wymiana szybki iPhone Warszawa,
wymiana baterii iPhone Warszawa, wymiana przedniej kamery iPhone, wymiana tylnej kamery iPhone, wymiana głośnika
iPhone, wymiana wyświetlacza iPhone, wymiana gniazda ładowania iPhone, wymiana przycisków iPhone Warszawa, wymiana home
iPhone, wymiana czujnika zbliżeniowego iPhone Warszawa.

Serwis Apple Warszawa – Serwis iPhone Warszawa

Serwis i Naprawa Apple w Warszawie

5TB nigdy nie idzie na kompromis jeśli chodzi o naprawy. Za każdym razem korzystamy tylko z
oryginalnych części. Chcemy aby klient był tego w pełni świadomy bo na każdą usługę dajemy
gwarancje i swoje dobre imię. Wiedza pozyskana przez lata w serwisie Apple pozwala skrócić
czas do minimum. Usługi są świadczone na najwyższym poziomie często potrafimy się zmieścić w
20 minutach z podstawowymi naprawami jak wymiana szybki iPhone.

Serwis iPhone Warszawa

Zajmujemy się serwisem i naprawą sprzętu Apple iPhone MacBook iMac iPad już od ponad 12 lat!
5TB to profesjonalny serwis produktów Apple Warszawa, naprawą zajmujemy się od 12 lat. Doświadczenie zbieraliśmy, w autoryzowanych serwisach Apple !

Wszystkie wyceny jak diagnoza w serwie Apple jest DARMOWA. Oferujemy najkrótszy czas naprawy, nie czekaj oddaj iPhone w ręce specjalistów i nie przepłacaj. Nasze ceny są konkurencyjne co sprawia że ciągle zyskujemy nowych klientów. Doskonale wiemy jak ciężko jest ludziom rozstać się ze swoim telefonem zwłaszcza gdy stanowi narzędzie pracy. 5TB skraca ten czas do minimum, pozwalając Tobie na krótki spacer po Warszawskim Mokotowie. Mokotowie. Nie polecamy prób samemu naprawy iPhone nawet kiedy jesteśmy przekonanie że to „tylko zalanie” lub ‚,tylko wyświetlacz” To często pogorsza sprawę i powoduje ingerencje w nowe obszary a przy czym może zwiększyć koszty.Przy czym wymiana nie może być na tańszych podzespołach. Oryginalnych części nic nie zastąpi.

Serwis Apple Warszawa – Serwis iPhone Warszawa

Profesjonalny serwis napraw pogwarancyjnych urządzeń Apple, wszystkie urządzenia Apple, które do nas trafiają zostaną sprawdzone i naprawione w miarę ogólnego stanu urządzenia. Serwis Iphone, Serwis iPad, Serwis iPod, Serwis Macbook i inne pokrewne urządzenia trafią do naszego serwisanta w celu oględzin i postawienia diagnozy. Naprawa Apple Warszawa – 5TB jest renomowanym i znanym sieciowym serwisem napraw w głównej mierze telefonów iPhone, oczywiście nie zamykamy się na inne naprawy, jednak najczęściej trafiają do nas uszkodzone urządzenia Apple iPhone, najczęstszymi naprawami sa wymiana wyświetlacza po upadku, zbiciu, pęknięciu lub innym uszkodzeniu ekranu. W ciągu roku widać tendencję to wzmożonej popularności i potrzeby w okresie powakacyjnym. Dość popularne zdarzają się też zalane telefonu iPhone Warszawa lub nawet Macbook Warszawa po wakacjach nad morzem, jeziorem lub innym miejscem. Każdy zalany iPhone trafiający do nas ma szanse na naprawianie, niestety nie każdy nadaje się do ingerencji serwisanta wewnątrz urządzenia ze względu na stopień uszkodzenia, należy sprawdzić, co zostało zalane, w jakim stopniu, czy nastąpiło zwarcie, czy telefon był później jeszcze włączany, czy bateria została wyjęta. Czasami koszt naprawy może przekroczyć wartość telefonu, jeżeli zalana i spalona została płyta główna, która jest głównym kosztem urządzenia – naprawa może nie mieć sensu ekonomicznego jednak w dalszym ciągu istnieje szansa odzyskania danych, zdjęc, smsów, kontaktów i innych danych z telefonu.

Naprawa Apple Warszawa

Pogwarancyjny serwis Apple w Warszawie – 5TB to zespół doświadczonych serwisantów, którzy przyjmują każde zlecenie naprawy i robią wszystko, co jest możliwe, aby odzyskać jak najwięcej z uszkodzonego telefonu. Największym problemem serwisowania urządzeń Apple i usunięcia występującej usterki jest szybkość działania, a raczej opóźnienie, które występuje w naprawie po zdarzeniu. Będąc na wakacjach nie mamy możliwości szybkiej naprawy telefonu, telefon leżący 1 tydzień później może być w bardzo kiepskim stanie ze względu na obecną wodę w środku urządzenia. Wiele elementów wewnętrznych jest również narażonych na działanie korozji co jest dodatkowym problemem, który później może być kłopotliwy do usunięcia. Niestety jest to zjawisko nieuniknione w przypadku wszystkich metalowych urządzeń i ich podzespołów. To co jest najbardziej czułe na zakłócenia przewodzenia i działanie wody to gniazdo baterii, taśmy ładowania i płyta główna, która jest najważniejszym elementem urządzenia Apple. Naprawa Apple, często wszystkie inne awarie występują na skutek uszkodzenia właśnie płyty głównej. Z pozoru awaria może wydawać się niewielka i niegroźna jest zaniedbana przez kilka dni lub naprawiana nieumiejętnie może skutkować kolejnymi awariami. Szukaj nas w internecie wpisując: serwis iPhone Warszawa, naprawa iPhone warszawa, serwis produktów apple warszawa, naprawa apple warszawa, wymiana szybki iPhone warszawa, wymiana baterii iPhone warszawa, odzyskiwanie danych iPhone warszawa, odzyskiwanie danych z telefonu, zbita szybka iPhone, wymiana wyświetlacza iPhone, serwis iPad warszawa, serwis MacBook warszawa, serwis iPhone warszawa, naprawa iPhone warszawa, serwis imac warszawa, wymiana baterii iMac warszawa, wymiana baterii MacBook warszawa, wymiana baterii iMac warszawa, wymiana baterii apple warszawa, wymiana szybki apple warszawa,

Serwis iPhone Warszawa – Naprawy pogwarancyjne

Ze swojej niezawodności znane są modele 6s i 6s plus. Ze swojej taniości znane są telefony iPhone SE , SE 2020, cena w porównaniu do jakości wykonania, dbałości i szczegóły, szybkość działania i nowoczesności zostają jednymi z najlepszych iPhone’ami. To co często jednak jest zauważalne w przypadku wszystkich modeli telefonów Apple iPhone Warszawa to problemy z baterią, smartfon czasami może samoczynnie wyłączać się nawet przy wysokim stanie naładowania baterii, co może być w ogólne niezależnym problemem. Naprawa iPhone , jest dla nas codziennością i nie zajmuje wiele czasu. Dużo naszych klientów zauważyło podobne problemy, również nasi serwisanci potwierdzają takie obawy, jest to wada fabryczna baterii montowanych z iPhone’ach, jednak została zauważone też w telefonach innych producentów. Inne usterki występujące w najróżniejszych sytuacjach np problemu z kamerą, problemy z obudową czy przyciskami na przykład po upadku telefonu mogą być jeszcze bardziej skomplikowane ze względu na to, że dochodzi do tego uszkodzenie mechaniczne, które komplikuje naprawę. Połaczone usterki mechaniczne z systemowymi moga podnieść koszt napraw ze względu na większy zakres uszkodzeń. Telefony iPhone są aktualnie jednymi z najpopularniejszych smartfonów, w czołówce mamy oczywiście , Serwis i Apple iPhone Warszawa. Każdy wyróżnia się swoimi charakterystycznymi cechami i można poznać bez problemu na pierwszy rzut oka producenta telefonu. Smartfony Apple iPhone Warszawa to urządzenia górnej półki cenowej, uchodzą za najdroższe, ale mimo wszystko są warte swojej ceny. Wysoka jakość wykonania podzespołów i relatywna niezawodność rekompensuje wysoką cenę. Urządzenia Apple i ich wytrzymałość w porównaniu do modeli telefonów innych producentów może być podobna, jednak z naszego doświadczenia wiemy, ze jest nieco wyższa. Serwis iPhone i odporność smartfonów na rozmaite czynniki zewnętrzne, takie jak zderzenie z twardą powierzchnią czy też otoczenie wody, to ważne dla wielu użytkowników aspekty. Każdy telefon może nieumyślnie wypaść z ręki i wylądować na ziemi, bez względu na jego cenę. Na mechaniczne uszkodzenia narażone są wszystkie urządzenia iPhone Warszawa.

Serwis MacBook Warszawa

Serwis MacBook Warszawa stanowi dla Ciebie idealne rozwiązanie, jeśli cenisz sobie profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Masz gwarancję, że Twój MacBook znajduje się rękach fachowców, którzy stale doskonalą swoje umiejętności i pogłębiają specjalistyczną wiedzę. Naprawa MacBook zawsze przebiega sprawnie i efektywnie, więc czas oczekiwania na sprzęt jest możliwie najkrótszy. Podczas serwisu wykorzystywane są wyłącznie części zamienne najlepszej jakości. Naprawa MacBook Warszawa oferuje najwyższe standardy obsługi, a także pewność, że dane na Twoim MacBook’u są bezpieczne. Wszystkie naprawy Apple objęte są kilkumiesięczną gwarancją oraz ciągłym wsparciem doświadczonej kadry techników. Koszty serwisu nie są tak wysokie, jak mogłoby się wydawać. Dla każdego miłośnika Apple, cena jest naprawdę przystępna.

Naprawa MacBook

Serwisanci poradzą sobie z każdą naprawą MacBook’a i dowolne modele:

  • MacBook
  • każdy MacBook Pro
  • MacBook Air

Zajmują się serwisem w przypadku zalania, urazów mechanicznych, problemów z oprogramowaniem, szybko rozładowujących się baterii, napraw głośników lub płyty głównej, wymiany wiatraków, zasilania czy zawiasów, a także wielu innych problemów związanych z funkcjonowaniem Twojego urządzenia MacBook. Zawsze możesz liczyć na fachowe doradztwo i wsparcie na każdym etapie pracy, od zgłoszenia usterki po otrzymanie już gotowego sprzętu. Naprawa MacBook HelppA w Warszawie to kompleksowa i profesjonalna usługa, której cena jest bardzo przystępna, na każdą kieszeń. Co ważniejsze, stosowane są tylko części zamienne najwyższej jakości. Centrum serwisowe podchodzi do swoich klientów indywidualnie, dokonuje wyceny naprawy, uzgadnia wszystkie szczegóły, a także dba o bezpieczeństwo danych, znajdujących się na urządzeniu MacBook. Jeżeli wyrazisz takie życzenie, zostaną one skopiowane na dysk zastępczy.

Czyszczenie i konserwacja Apple MacBook

Niezależnie od tego, jak perfekcyjny jest MacBook, z czasem wyczuwalne są ślady eksploatacji. Zanieczyszczenia, kurz, suchy smar termiczny – wszystko to nie wpływa w najlepszy sposób na działanie urządzenia.

Jak ustalić, że komputer MacBook powinien zostać wyczyszczony?

Ignorować konserwacji nie warto. Rezultatem tego są w najlepszym wypadku kosztowne naprawy, a w najgorszym przypadku wymiana dużej ilości części zamiennych.

Jeśli Twój komputer:

  • MacBook znacznie się nagrzewa;
  • laptop MacBook głośno działa;
  • MacBook działa wolno.

A wszystko to dzieje się przy prostych, standardowych zadaniach – konieczne jest czyszczenie. Należy zrobić wszystko, aby te oznaki się nie pojawiły. Ponieważ działanie elementów wewnętrznych w podwyższonych temperaturach skraca ich żywotność.

Jak często trzeba przeprowadzać planowane czyszczenie?

W zależności od warunków pracy eksperci zalecają czyszczenie komputera MacBook Air co 6-12 miesięcy. Oczywiście możemy powiedzieć, że przez pierwsze 2 lata po zakupie nowy MakBook będzie działał bezbłędnie. Jeśli masz w domu zwierzęta, czyszczenie prawdopodobnie potrzebne będzie wcześniej (sierść). Ponadto, nawet jeśli pracujesz w idealnej sterylności, musisz wykonywać zaplanowane czynności konserwacyjne. Podczas użytkowania mikro cząsteczki kurzu osiadają na chłodnicy i łopatkach wentylatora wewnątrz. Temperatura i wilgotność również nie są zawsze stabilni w pomieszczeniu mieszkalnym lub roboczym. To też wpływa negatywnie na wewnętrzne komponenty.

W przypadku laptopa w domu lub pracy w przeciętnych warunkach pracy, bez chipsów i piwa nad klawiaturą, w pobliżu małych dzieci i zwierząt domowych wystarczy czyszczenia komputera przynajmniej raz na rok.

Czyszczenia i konserwacja MacBook w centrum serwisowym

Tylko inżynier serwisu może prawidłowo wyczyścić laptopa w domu. Jeśli Twój zawód nie jest związany z naprawą sprzętu Apple, nie eksperymentuj. W ten sam sposób nie zalecamy udawania się do najbliższego warsztatu, w którym naprawiają i czyszczą wszelkie urządzenia.

Aby skutecznie wyczyścić MacBook, musisz go zdemontować. Aby to zrobić, potrzebujesz zestawu specjalnych śrubokrętów. Następnie bardzo ostrożnie wszystkie elementy są oczyszczane od kurzu i śmieci. Aby to zrobić, potrzebujesz szczotek, gruszki powietrznej, płynu do odtłuszczania, smaru termicznego, nie strzępiących się chusteczek, łopatki i pincety.

Ważnym punktem jest wymiana pasty termicznej. Jest to substancja nakładana na powierzchnię procesora w celu wypierania powietrza między procesorem a chłodnicą w celu lepszego rozpraszania ciepła. Z czasem smar termiczny wysycha, co prowadzi do przegrzania procesora. Ale musisz je wymienić, tylko jeśli fabryczna naprawdę się zepsuła.

Teraz wszystko musi być poprawnie złożone, wkręcone wszystkie śruby, niczego nie pominąć. Brak śrub w rowkach narusza szczelność i geometrię obudowy. Taki laptop szybciej się zatyka, przewody i kable zużyją są szybciej.

Wymiana baterii Macbook

Często zdarza się, że

  • MacBook rozładowuje się zbyt szybko. Wskaźnik jego naładowania spada w bardzo szybkim tempie.
  • Może się też zdarzyć, że sprzęt działa tylko na podłączonym zasilaczu, lub bateria stała się napuchnięta.
  • MacBook się wyłącza się przy wciąż nie rozładowanej baterii.

Każda taka usterka oznacza uszkodzenie baterii i wiąże się z koniecznością jej wymiany. Usługa ta jest realizowana wyłącznie z wykorzystaniem części zamiennej najwyższej jakości, a czas jej realizacji trwa najwyżej kilka dni. Wykształceni fachowcy centrum serwisowego HelppA dokładają wszelkich starań, abyś jak najszybciej odzyskał naprawiony i gotowy do pracy MacBook. Wraz z już prawidłowo funkcjonującym urządzeniem MacBook otrzymujesz 3 miesięcy gwarancję naprawy.

MacBook Pro wymiana dysku na SSD

Wymiana dysku na SSD jest dla Ciebie, jeżeli na dysku Twojego MacBook’a brakuje już miejsca, a Ty nie jesteś zwolennikiem umieszczania wszystkich swoich plików w chmurze. Ponadto chcesz zwiększyć prędkość funkcjonowania swojego sprzętu MacBook lub dostrzegasz, że zbyt mocno obciążony dysk uległ już uszkodzeniu. Profesjonalne centrum serwisowe rozwiąże te wszystkie problemy za Ciebie. Nie martw się o koszty. Cena takiej usługi jest wyjątkowo przystępna, z pewnością na Twoją kieszeń. Naprawa MacBook Warszawa odbywa się wyłącznie przy zastosowaniu narzędzi i części zamiennych najwyższej jakości. Możesz być pewien, że wszystkie komponenty pochodzą z najwyższej półki. Serwis MacBook objęty jest kilkumiesięczną gwarancją, a Ty masz do dyspozycji wsparcie oraz pomoc profesjonalnej i doświadczonej kadry techników. Wymiana dysku na SSD zajmuje maksymalnie kilka dni, ponieważ fachowcy przystępują do pracy od razu po otrzymaniu zlecenia. Klienci opuszczają centrum serwisowe w pełni usatysfakcjonowani profesjonalnym oraz indywidualnym podejściem, rekomendując je swoim znajomym.